Hakkımızda

Biz Kimiz?

Pembe deniz, 25 yıllık tecrübe ile sektöre ve son kullanıcılara yeni tasarımlar kazandırmaya çalışan, Kocaeli’nin küçük ilçesi Gölcük konumunda tasarım, üretim ve pazarlama yapan bir tekstil firmasıdır. Ağırlıklı olarak Bayan kıyafetleri üzerine çalışan ve özellikle de Bayan Plaj Kıyafetleri üzerine yoğunlaşan ekibimiz, her yıl birbirinden eşsiz tasarımlarla Pareo, Kaftan, Kimono v.b. plaj kıyafetleri üretmekte, yurt içi ve yurt dışı olmak üzere bir çok konumda bulunan firmaya üretiği ürünlerin gönderimini sağlamaktadır.

Ürünlerimizin bir çoğunu kendimiz tasarlıyor ve ilham kaynağı oluyoruz. Her yıl birbirinden  farklı bir çok model ile beğenilmeye devam ederek heyecanımıza heyecan katıyoruz.

Tasarladığımız ürünleri kendi atölyelerimizde büyük bir titizlikle üretiyor, son kullanıcılara uygunluk testlerini yaptıktan sonra paketliyoruz. Böylelikle her detaya vakıf bir biçimde üretim yapmış oluyor, kaliteli ürünler çıkarıyoruz.

Tasarlayarak ürettiğimiz ürünler bir çok marka altında şu an dünyanın farklı ülkelerinde kullanıcıları ile buluşmakta. Amacımız kendi markamız olan Pembe Deniz ile bu tasarımları sizlerle en uygun fiyatlarla buluşturmak. Her zaman avantajlı alışveriş yapabileceğiniz https://pembedeniz.com/  internet sitemizden Güvenli online ödeme, kapıda ödeme veya eft ile ödeme seçenekleri ile alışveriş yapabilirsiniz.

Avantajları Kaçırmayın

  1. Her zaman en yeni ve eşsiz ürün tasarımları
  2. Üretimden halka satıştan kaynaklanan en uygun fiyatlar
  3. En kaliteli kumaş ve kusursuz dikim
  4. İstediğiniz her an iletişime geçebilme
  5. Ücretsiz kargo, online ve eft ile ödemelerde cazip indirimler
  6. Kapıda ödeme
  7. Daha önce alışveriş yapmış müşterilerimize indirim kuponları
  8. Tasarımlarımız ile ilgili blog yazıları ve bültenler
  9. Sizlerden gelen tasarım ve isteklere göre özel ekleme ve çıkarmalar